Domů / vanocni bonus, skoleni
Výrobci
Novinky

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
61 % (285)
39 % (183)

Celkem hlasovalo: 468

vanocni bonus, skoleni

   
     

 

Optimální zobrazení a komfortní obsluha

Měřené hodnoty a funkce jsou zobrazeny na velkém dotykovém 5,7“ grafickém displeji s jasným osvětlením. Obsluha přístroje pomocí jednoduchého, jasně struktu- rovaného menu s asistentem a pomocnými okny. Měřené, extrémní, průměrné a limitní hodnoty jsou pře- hledně zobrazeny v přehledu, ve sloupcových a liniových grafech (max. 4 křivky). Můžete si nakonfigurovat vlastní uživatelské menu pro zobrazení parametrů, důležitých pro vaše měření.

Přístroj pro každé použití

Provedení je kompaktní s gumovou protinárazovou ochranou. Je univerzálně použitelný, jako mobilní, stolní se stojánkem nebo stacionární v nástěnném provedení. Vestavěná výkonná lithiová baterie zaručuje dlouhý provoz.

Datalogger pro záznam hodnot

Měřené hodnoty jsou ukládány do 8 MB flash paměti, kterou lze nastavit jako kruhovou. Pro větší objemy dat slouží externí paměť s SD-kartou. Při dlouhodobém provozu využijete energii šetřící sleep režim.

Měřicí vstupy pro 10 ALMEMO snímačů

Ke vstupům dataloggeru je možno připojit 10 snímačů libovolných veličin. Snímače s analogovým výstupem jsou měřeny rychlým AD-převodníkem s vysokým rozlišením, digitální čidla D6 a nová D7 přenášejí měřené hodnoty digitálně.

Přístroj podporuje všechny ALMEMO-konektory a funkce čidel, digitální snímače lze konfigurovat dotykovým displejem.

 

Nové digitální ALMEMO D7-snímače 

Digitální D7-snímače rozšíří dosavadní ALMEMO systém o mnoho nových funkcí.

Pracují s plně digitálním rozhraním pro připojení

k ALMEMO 710 a poskytují rychlý sériový přenos dat.

 

Měřicí rozsahy ALMEMO D7-konektorů jsou nezávislé na měřicím přístroji a mohou být libovolně rozšířeny. Měřené hodnoty jsou zobrazeny až 8-místně (závislé na rozsahu), fyzikální jednotka až 6-místně. Pro označení čidla (komentář) je k dispozici 20 znaků.

Všechny připojené D7-snímače jsou vybaveny vlastním procesorem a pracují paralelně s frekvencí specifickou pro dané čidlo. Tím dosahují vysokou rychlost měření, která je nutná při dynamických měřeních. Individuálně lze nastavit časy odečtu hodnot rychlých a pomalých čidel.

V ALMEMO D7-konektoru lze naprogramovat až 10 kanálů pro měřené a funkční hodnoty. To umožňuje použití převážně vícenásobných čidel (např.meteo) a připojení kompletních cizích přístrojů (např. chemic- kých a energetických analyzátorů)

Další vybavení

3 ALMEMO výstupní zásuvky jsou určeny pro současné připojení PC, výstupních reléových a analogových modulů, externí paměti a propojení přístrojů do sítě. Přístroj má vestavěný snímač atmosferického tlaku pro kompenzaci při měření proudění nebo vlhkosti. Opce KL dovoluje vícebodovou kalibraci analogových čidel.

 
     
 

Využijte poslední příležitosti přihlásit se na odborná školení pořádaná každoročně naší firmou.

 

 

Pro získání více informací k bonusovému programu klikněte zde.