Domů / O nás
Kategorie
Výrobci
Novinky

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
59 % (221)
41 % (155)

Celkem hlasovalo: 376

O nás

VŽDY NEJLEPŠÍ CENA, SERVIS A SLUŽBY NA TRHU!

 

 

Vážení zákazníci,

 

dovolujeme si vás přivítat na webových stránkách a zároveň i v internetovém obchodě zaměřeném na měřicí přístroje AHLBORN.

 

Nabízíme vám 50 let zkušeností s prodejem měřících přístrojů v ČR!

Naším cílem je spokojenost zákazníků se spolehlivostí měřicích zařízení u nás zakoupených, a proto vybíráme pouze značkovou, kvalitní a vyzkoušenou měřicí techniku!

Dovážíme pro vás do ČR kvalitní měřicí techniku firem AHLBORN GmbH (Německo), FLUKE (USA), CHINO (Japonsko), Dr. Georg Maurer GmbH (Německo),  Rossel  Messtechnik (Německo).

Firma AHLBORN měřicí a regulační technika je od roku 1991 výhradním zastoupením německé firmy AHLBORN GmbH výrobce přesné měřicí techniky. Jedná se o německé kvalitní měřicí přístroje řady ALMEMO určené pro všechny měřicí aplikace. Jedním přístrojem lze obsáhnout měření všech fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Naměřené hodnoty ukládat do vnitřní paměti přístroje a nebo přímo posílat do PC a na jiná zařízení. Datalogery ALMEMO mohou být jak jednoduché pro jednu měřenou jakkoukli veličinu tak vícekánálové měřicí ústředny. Mezi naše nejlepší zákazníky patří ŠKODA AUTO a.s., ČEZ a.s, PRE a.s., RWE a.s., Bosch Diesel a.s., Continental Barum a.s., Automotive Lighting a.s., Hella.a.s, ABB a.s, AVX Lanškroun a.s., ŠKODA Plzeň a.s., ZVVZ Milevsko a.s, JE temelín a.s. a další.