Domů / PŘÍSTROJE / Měřicí sady / Analýza vody
Novinky

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
61 % (281)
39 % (183)

Celkem hlasovalo: 464
Zboží 1 / 1

Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO

Kód: SA204WA
Souprava pro měření a záznam pH, redox-potenciálu, vodivosti a teploty.
Výrobce: Ahlborn
Dostupnost: dodací lhůta cca 2 - 3 týdny (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

71.100 Kč bez DPH
86.031 Kč s DPH , plus doprava
 
Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO

Pro měření veličin charakterizujících kvalitu vody, jako hodnoty pH, redoxu, vodivosti a teploty je zapotřebí obvykle několik měřicích přístrojů.

Pro přístroje řady ALMEMO firmy Ahlborn tento požadavek však neplatí, jedním přístrojem totiž změříte všechny požadované veličiny. Dataloggerem ALMEMO 204 dokonce všechny veličiny současně v jednom vzorku, aniž by se jednotlivá čidla vzájemně ovlivňovala ! Přístroj má vstupy pro současné připojení až 4 čidel, přičemž pro každý vstup lze programovat až 4 měřicí kanály.  Veškeré hodnoty se samozřejmě dají ukládat do paměti přístroje (kapacita cca 400.000 hodnot) a přenášet přes rozhraní RS 232 (USB) do počítače.

Kalibrace se provádí v referenčních roztocích pouhým stiskem tlačítka. Korekční hodnoty se ukládají v paměti EEPROM konektoru každého snímače, takže lze kalibrovat postupně i více sond a tyto sondy poté současně použít pro přesná měření.

Další nespornou předností je úplná zaměnitelnost měřicích sond mezi různými ALMEMO-přístroji, která je zaručena použitím speciálních paměťových konektorů, ve kterých jsou uloženy měřicí rozsah, fyzikální jednotka měřené veličiny, alfanumerické označení měřeného vzorku a kalibrační hodnoty. Tyto konektory lze jednoduše využít i pro připojení vlastních čidel pro měření nejrůznějších chemických, fyzikálních, elektrických, meteorologických veličin a digitálních signálů. Po připojení konektoru k čidlu a naprogramování konektoru lze okamžitě číst, ukládat do paměti a periferním zařízením zpracovávat měřené hodnoty příslušných veličin.
Přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi, jako např. spuštění a zastavení měřicího cyklu v nastaveném čase nebo při překročení zvolené mezní hodnoty měřených veličin, průměrování měřených hodnot, selektivní výstup z paměti přístroje a mnoha dalšími.

Souprava obsahuje:

datalogger ALMEMO 204

pH-sonda FY96PHEK s teplotním NTC-čidlem, měřicí rozsah pH 1...12, teplota 0...60°C

redox-sonda FY96RXEK

sonda vodivosti FYD741LFE01, měřicí rozsah 10 mikroS/cm až 200 mS/cm, teplota 0 ... 80°C

sada referenčních roztoků, datakabel USB, síťový adapter, software Almemo-Control, ochranné gumové pouzdro, kufr

grafický software SW5500AV

                                                                                                                                            

 

 

Zboží 1 / 1