Výrobci
Novinky vlevo

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
57 % (169)
43 % (125)

Celkem hlasovalo: 294
Domů /

Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO

Kód: SA25904SWA
Souprava pro měření a záznam pH, redox-potenciálu, vodivosti a obsahu kyslíku ve vodě. Obsah dodávky: datalogger ALMEMO 2590-4S, pH-sonda FY96PHEN, redox-sonda FY96RXEK, sonda vodivosti FYA641LFL1, sonda kyslíku FYA640O2, sada referenčních roztoků, dataka

Žádné hodnocení.
Dostupnost: Připraveno k odeslání (více informací)

Zboží skladem předáváme dopravci zpravidla do 1-2 pracovních dnů.

Doba přepravy společností GEIS cca 1-3 pracovní dny.

Příprava zboží na osobní odběr na Praze 4 cca 1-3 pracovní dny. K odběru budete vyzváni SMS, nebo telefonicky. Zboží je uloženo po dobu 10ti dnů.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Cena bez DPH: 82.643 Kč
Cena s DPH: 99.998 Kč
 
Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO

 Pro měření veličin charakterizujících kvalitu vody, jako hodnoty pH, redoxu, vodivosti a obsahu rozpuštěného kyslíku, je zapotřebí obvykle několik měřicích přístrojů.

Pro přístroje řady ALMEMO firmy Ahlborn tento požadavek však neplatí, jedním přístrojem totiž změříte všechny požadované veličiny. Dataloggerem ALMEMO 2590-4S dokonce všechny veličiny současně v jednom vzorku, aniž by se jednotlivá čidla vzájemně ovlivňovala ! Přístroj má vstupy pro současné připojení až 4 čidel, přičemž pro každý vstup lze programovat až 4 měřicí kanály. Tak např. připojení sondy obsahu rozpuštěného kyslíku na jeden vstup přístroje umožní na 1. kanálu odečtení teploty roztoku, na 2. kanálu hodnotu nasycení O2 v procentech a na 3.kanálu koncentraci O2 v mg/l. Veškeré hodnoty se samozřejmě dají ukládat do paměti přístroje (kapacita ca. 12.000 hodnot) a přenášet přes rozhraní RS 232 (USB) do počítače.

Kalibrace se provádí v referenčních roztocích pouhým stiskem tlačítka. Korekční hodnoty se ukládají v paměti EEPROM konektoru každého snímače, takže lze kalibrovat postupně i více sond a tyto sondy poté současně použít pro přesná měření.

Další nespornou předností je úplná zaměnitelnost měřicích sond mezi různými ALMEMO-přístroji, která je zaručena použitím speciálních paměťových konektorů, ve kterých jsou uloženy měřicí rozsah, fyzikální jednotka měřené veličiny, alfanumerické označení měřeného vzorku a kalibrační hodnoty. Tyto konektory lze jednoduše využít i pro připojení vlastních čidel pro měření nejrůznějších chemických, fyzikálních, elektrických, meteorologických veličin a digitálních signálů. Po připojení konektoru k čidlu a naprogramování konektoru lze okamžitě číst, ukládat do paměti a periferním zařízením zpracovávat měřené hodnoty příslušných veličin.
Přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi, jako např. spuštění a zastavení měřicího cyklu v nastaveném čase nebo při překročení zvolené mezní hodnoty měřených veličin, průměrování měřených hodnot, selektivní výstup z paměti přístroje a mnoha dalšími.

                                                                                                                                            

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.