Domů / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Novinky

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
60 % (267)
40 % (178)

Celkem hlasovalo: 445

Kufr AHLBORN PROFI

KUFRY PROFI AHLBORN - odolné, vodotěsné, bezpečnostní kufry určené pro bezpečné přemísťování nejrůznějších přístrojů (počítače, fotoaparáty, kamery, měřící a potápěcí přístroje, zbraně atd.)Ideální pro všechna průmyslová a profesionální použití.
Produkt již není v prodeji
Kufr AHLBORN PROFI

Firma AHLBORN nabízí širokou škálu velice odolných vodotěsných bezpečnostních kufrů určených pro bezpečné přemísťování nejrůznějších přístrojů (počítače, fotoaparáty, kamery, měřící a potápěcí přístroje, zbraně atd.)Ideální pro všechna průmyslová a profesionální použití. Odpovídají a vysoce přesahují nejvyšší standardy průmyslových, leteckých, vojenských a komerčních aplikací. Původně navrženy a v současné době používány v armádě USA a NATO. Výrobky z lehké strukturální pryskyřice kosmického věku. Atmosferický odvzdušňovací ventil.
Bezpodmínečná garance prvotřídnosti.

Kufry odpovídají MIL-STD 4150-H stohování (180 kg, zkouška odolnosti proti nárazu 121,9 cm), vlhkosti (49°C při 95% RH), ponoření (5 cm při 71°C).
Rozsah nominálních teplot: - 25°C až 80°C
Kufry jsou silně chemicky odolné.

ORIENTAČNÍ CENY A ROZMĚRY NALEZNETE ..... ZDE!!!

V případě zájmu o tento výrobek nás, prosím, kontaktujte emailem na ahlborn@ahlborn.cz, nebo telefonicky na čísle +420 261 218 907!