Domů / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Novinky

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
60 % (246)
40 % (164)

Celkem hlasovalo: 410

Kufr AHLBORN PROFI


Žádné hodnocení.
KUFRY PROFI AHLBORN - odolné, vodotěsné, bezpečnostní kufry určené pro bezpečné přemísťování nejrůznějších přístrojů (počítače, fotoaparáty, kamery, měřící a potápěcí přístroje, zbraně atd.)Ideální pro všechna průmyslová a profesionální použití.
Dostupnost: cena a dostupnost na dotaz (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

, plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Kufr AHLBORN PROFI

Firma AHLBORN nabízí širokou škálu velice odolných vodotěsných bezpečnostních kufrů určených pro bezpečné přemísťování nejrůznějších přístrojů (počítače, fotoaparáty, kamery, měřící a potápěcí přístroje, zbraně atd.)Ideální pro všechna průmyslová a profesionální použití. Odpovídají a vysoce přesahují nejvyšší standardy průmyslových, leteckých, vojenských a komerčních aplikací. Původně navrženy a v současné době používány v armádě USA a NATO. Výrobky z lehké strukturální pryskyřice kosmického věku. Atmosferický odvzdušňovací ventil.
Bezpodmínečná garance prvotřídnosti.

Kufry odpovídají MIL-STD 4150-H stohování (180 kg, zkouška odolnosti proti nárazu 121,9 cm), vlhkosti (49°C při 95% RH), ponoření (5 cm při 71°C).
Rozsah nominálních teplot: - 25°C až 80°C
Kufry jsou silně chemicky odolné.

ORIENTAČNÍ CENY A ROZMĚRY NALEZNETE ..... ZDE!!!

V případě zájmu o tento výrobek nás, prosím, kontaktujte emailem na ahlborn@ahlborn.cz, nebo telefonicky na čísle +420 261 218 907!

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.