Novinky vlevo

Články

Odborné školení Měřicí technika ALMEMO a TERMODIAGNOSTIKA 2017/2018
Odborné školení Měřicí technika ALMEMO a TERMODIAGNOSTIKA 2017/2018 05.06.2017 Vážení přátelé, jménem firmy AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o. si vás dovolujeme pozvat na odborné školení MĚŘICÍ TECHNIKA ALMEMO a TERMODIAGNOSTIKA 2017/2018 číst více
…více článků zde

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
57 % (163)
43 % (121)

Celkem hlasovalo: 284

INFRATEPLOMĚRY


Žádné hodnocení.
Dostupnost: Připraveno k odeslání (více informací)

Zboží skladem předáváme dopravci zpravidla do 1-2 pracovních dnů.

Doba přepravy společností GEIS cca 1-3 pracovní dny.

Příprava zboží na osobní odběr na Praze 4 cca 1-3 pracovní dny. K odběru budete vyzváni SMS, nebo telefonicky. Zboží je uloženo po dobu 10ti dnů.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

 
INFRATEPLOMĚRY

Společnost Fluke nabízí nejžhavější novinky v oblasti bezkontaktních infračervených (IR) teploměrů (také známých jako infračervené pyrometry), vizuálních IR teploměrů a kontaktních teploměrů. Rovněž nabízí celou řadu sond, příslušenství a odborných rad pro aplikace k široké škále různých typů měřicích situací. Společnost Fluke poskytuje na všechny své ruční teploměry bezproblémovou dvouletou záruku a poskytuje k nim zákaznické služby nejvyšší úrovně.

PRO DETAILNÍ NABÍDKU INFRATEPLOMĚRŮ KLIKNĚTE ZDE!

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.