Domů / Akční nabídka
Kategorie
  Výrobci
  Novinky

  Články

  Odběr novinek:

   

  Anketa
  Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
  58 % (213)
  42 % (154)

  Celkem hlasovalo: 367

  Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO


  Žádné hodnocení. Kód: SA25904SWA
  Souprava pro měření a záznam pH, redox-potenciálu, vodivosti a obsahu kyslíku ve vodě. Obsah dodávky: datalogger ALMEMO 2590-4S, pH-sonda FY96PHEN, redox-sonda FY96RXEK, sonda vodivosti FYA641LFL1, sada referenčních roztoků, datakabel USB, kufr
  Výrobce: Ahlborn
  Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
  54.236 Kč bez DPH
  65.626 Kč s DPH , plus doprava
   
  Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
  Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO

  Pro měření veličin charakterizujících kvalitu vody, jako hodnoty pH, redoxu, vodivosti a teploty je zapotřebí obvykle několik měřicích přístrojů.

  Pro přístroje řady ALMEMO firmy Ahlborn tento požadavek však neplatí, jedním přístrojem totiž změříte všechny požadované veličiny. Dataloggerem ALMEMO 2590-4AS dokonce všechny veličiny současně v jednom vzorku, aniž by se jednotlivá čidla vzájemně ovlivňovala ! Přístroj má vstupy pro současné připojení až 4 čidel, přičemž pro každý vstup lze programovat až 4 měřicí kanály.  Veškeré hodnoty se samozřejmě dají ukládat do paměti přístroje (kapacita ca. 100.000 hodnot) a přenášet přes rozhraní RS 232 (USB) do počítače.

  Kalibrace se provádí v referenčních roztocích pouhým stiskem tlačítka. Korekční hodnoty se ukládají v paměti EEPROM konektoru každého snímače, takže lze kalibrovat postupně i více sond a tyto sondy poté současně použít pro přesná měření.

  Další nespornou předností je úplná zaměnitelnost měřicích sond mezi různými ALMEMO-přístroji, která je zaručena použitím speciálních paměťových konektorů, ve kterých jsou uloženy měřicí rozsah, fyzikální jednotka měřené veličiny, alfanumerické označení měřeného vzorku a kalibrační hodnoty. Tyto konektory lze jednoduše využít i pro připojení vlastních čidel pro měření nejrůznějších chemických, fyzikálních, elektrických, meteorologických veličin a digitálních signálů. Po připojení konektoru k čidlu a naprogramování konektoru lze okamžitě číst, ukládat do paměti a periferním zařízením zpracovávat měřené hodnoty příslušných veličin.
  Přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi, jako např. spuštění a zastavení měřicího cyklu v nastaveném čase nebo při překročení zvolené mezní hodnoty měřených veličin, průměrování měřených hodnot, selektivní výstup z paměti přístroje a mnoha dalšími.

                                                                                                                                              

   

   

  S tímto zbožím kupují
  Anemometr - AHLBORN ALMEMO 2590-2A se sondou Anemometr - AHLBORN ALMEMO 2590-2A se sondou Kód: SA25902VZ
  Poslední kusy na skladě!
  31.332 Kč bez DPH
  37.912 Kč s DPH
  Detail
  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.