Domů / PŘÍSTROJE / Měřicí sady / Analýza vody
Novinky

Články

Odběr novinek:

 

Anketa
Dáváte přednost dotykovému nebo bezdotykovému měření teploty?
60 % (249)
40 % (166)

Celkem hlasovalo: 415
Zboží 1 / 1

Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO


Žádné hodnocení. Kód: SA25904SWA
Souprava pro měření a záznam pH, redox-potenciálu, vodivosti. Obsah dodávky: datalogger ALMEMO 2590-4S, pH-sonda FY96PHEK, redox-sonda FY96RXEK, sonda vodivosti FYA641LFL1, sada referenčních roztoků, datakabel USB, software Almemo-Control, kufr
Výrobce: Ahlborn
Dostupnost: termín dodání na dotaz (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

48.412 Kč bez DPH
58.579 Kč s DPH , plus doprava
 
Analýza vody - měřicí sada AHLBORN ALMEMO

Pro měření veličin charakterizujících kvalitu vody, jako hodnoty pH, redoxu, vodivosti a teploty je zapotřebí obvykle několik měřicích přístrojů.

Pro přístroje řady ALMEMO firmy Ahlborn tento požadavek však neplatí, jedním přístrojem totiž změříte všechny požadované veličiny. Dataloggerem ALMEMO 2590-4AS dokonce všechny veličiny současně v jednom vzorku, aniž by se jednotlivá čidla vzájemně ovlivňovala ! Přístroj má vstupy pro současné připojení až 4 čidel, přičemž pro každý vstup lze programovat až 4 měřicí kanály.  Veškeré hodnoty se samozřejmě dají ukládat do paměti přístroje (kapacita ca. 100.000 hodnot) a přenášet přes rozhraní RS 232 (USB) do počítače.

Kalibrace se provádí v referenčních roztocích pouhým stiskem tlačítka. Korekční hodnoty se ukládají v paměti EEPROM konektoru každého snímače, takže lze kalibrovat postupně i více sond a tyto sondy poté současně použít pro přesná měření.

Další nespornou předností je úplná zaměnitelnost měřicích sond mezi různými ALMEMO-přístroji, která je zaručena použitím speciálních paměťových konektorů, ve kterých jsou uloženy měřicí rozsah, fyzikální jednotka měřené veličiny, alfanumerické označení měřeného vzorku a kalibrační hodnoty. Tyto konektory lze jednoduše využít i pro připojení vlastních čidel pro měření nejrůznějších chemických, fyzikálních, elektrických, meteorologických veličin a digitálních signálů. Po připojení konektoru k čidlu a naprogramování konektoru lze okamžitě číst, ukládat do paměti a periferním zařízením zpracovávat měřené hodnoty příslušných veličin.
Přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi, jako např. spuštění a zastavení měřicího cyklu v nastaveném čase nebo při překročení zvolené mezní hodnoty měřených veličin, průměrování měřených hodnot, selektivní výstup z paměti přístroje a mnoha dalšími.

                                                                                                                                            

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1